Med Record Banka

Med Record Bank – Veselības Datu Banka online www.mrb.lv
Lai nodrošinātu cilvēka veselības datu pieejamību kā akūtās situācijās, tā ikdienā, ir izveidota veselības datu banka – Med Record Bank (www.mrb.lv), kas sniedz iespēju piekļūt cilvēka veselības datiem 24h diennaktī online no jebkuras vietas pasaulē.
Med Record Bank darbojas pēc pasaulē pārbaudītas prakses, sniedzot cilvēkam iespēju apkopojot, sistematizēt un droši glabāt savas veselības datus elektroniskā veidā, un tiem piekļūt 24h diennaktī visā pasaulē, kur vien pieejams internets.
Cilvēkam tiek atvērts veselības datu konts, kurā glabāt visa veida medicīnisko informāciju elektroniskā veidā: analīžu rezultātus, izmeklējumu diagnostiskos attēlus, alerģijas, diagnozes, medikamentus, veiktās operācijas, slimnīcu izrakstus u.c.Kas ir Med Record Bank?
Veselības datu kontā informācija nokļūst sekojošos veidos:
1.      automātiski: analīzes (E.Gulbja laboratorijas) un diagnostisko izmeklējumu attēli;
2.      pārējo medicīnisko informāciju kontā var ievadīt:
a)      pats cilvēks;
b)      MRB ārsts
c)      ārstējošie ārsti.
 
 
MED RECORD BANK PRIEKŠROCĪBAS

Personas veselības dati ir vienkopus un pieejami 24h/7 dienas nedēļā arī ārzemēs;
Palīgs akūtās situācijās – ar cilvēka atļauju ārstam ir iespējams iegūt pilnīgu priekšstatu par pacienta veselības stāvokli, jo ir pieejama pilna slimības vēsture. Informācija ļauj operatīvi uzsākt ārstēšanu, uzstādīt precīzas diagnozes, izvairīties no medikamentu nesaderības, atkārtotu un nevajadzīgu izmeklējumu veikšanas, ļaujot ietaupīt laiku un naudu;
Veselības dati ir 3 valodās – latviešu, krievu un angļu valodās, neatkarīgi no tā kādā valodā dati ir ievadīti. Ceļojot vai ārstējoties ārzemēs, medicīniskā informācija ir saprotama ārstiem visā pasaulē;
Informācija neatliekamās palīdzības – BALTĀ KARTE
Ikviens Med Record Bank lietotājs saņem neatliekamās palīdzības karti – Balto karti. Ja cilvēks ir bez samaņas vai nevar pastāstīt, neatliekamās palīdzības karte sniedz mediķiem dzīvībai svarīgāko veselības informāciju par cilvēku. Uz kartes ir kods, lai ārsti var piekļūt plašākai Neatliekamās palīdzības informācijai, kas glabājas cilvēka veselības kontā Med Record Bankā.