Korporatīvā informācija

"Baltikums Vienna Insurance Group" AAS (vēsturiskais nosaukums AAS "Baltikums") tika dibināta 1998. gadā un ir viena no pirmajām apdrošināšanas sabiedrībām Latvijā. Sabiedrības valdes priekšsēdētājs ir Eduards Reinicāns. Uzņēmuma vienīgais akcionārs ir Vienna Insurance Group AG (Wiener Versicherung Gruppe).

"Baltikums Vienna Insurance Group" AAS saviem klientiem piedāvā integrētus nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumus. Sabiedrības rīcībā ir 18 licences apdrošināšanas pakalpojumu sniegšanai, kas aptver visus Latvijas tirgū pieprasītos nedzīvības apdrošināšanas produktu veidus.

Šobrīd "Baltikums Vienna Insurance Group" AAS ir kļuvusi par dinamiski attīstošos mūsdienīgu, starptautisku apdrošināšanas sabiedrību, kurā strādā 250 darbinieki, tajā skaitā 78 darbinieki ar vairāk 10 gadu darba pieredzi mūsu kompānijā.

Sabiedrības 46 klientu apkalpošanas vietas atrodas 34 Latvijas pilsētās, kā arī Viļņā www.baltikums.lt , kā arī, ievērojot pakalpojumu sniegšanas brīvības principu, sniedzam apdrošināšanas pakalpojumus Tallinā.

VIG grupa